نفس كشيدن دریافت نانچیکو دختر مورد علاقه

نفس كشيدن: دریافت نانچیکو دختر مورد علاقه اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث آخر قتل دختر مورد علاقه با نانچیکو , مصالحه اجباری

پسری افغان که دختر مورد علاقه‌اش را با نانچیکو کشته است با بخشش اولیای دم از قصاص نجات یافت. 

مصالحه اجباری؛ آخر قتل دختر مورد علاقه با نانچیکو

عبارات مهم : دریافت

پسری افغان که دختر مورد علاقه اش را با نانچیکو کشته است با بخشش اولیای دم از قصاص نجات یافت.

به گزارش جام جم، اسفند 93 مردی افغان با مراجعه به یکی از کلانتری های پاکدشت از ناپدید شدن دخترش خبر داد و گفت: «دخترم آذر، امروز جهت خرید از منزل خارج شد ولی دیگر برنگشت. هرچه با تلفن همراهش تماس می گیرم جوابم را نمی دهد. می ترسم اتفاقی برایش افتاده باشد.»

تحقیقات کارآگاهان جهت کشف اثری از آذر شروع شده است بود که شاکی بار دیگر به کلانتری رفت و این بار از اتفاق ای دلخراش خبر داد. او گفت: «لحظاتی قبل، خواستگار سابق دخترم به نام رحیم با من تماس گرفت و گفت دخترم را کشته و جسدش را پشت دیوار منزل اش رها کرده هست. هنگامی که آنجا رفتم، با جسد آذر روبه رو شدم.»

آخر قتل دختر مورد علاقه با نانچیکو , مصالحه اجباری

تیمی از کارآگاهان جهت دستگیری متهم وارد عمل شدند و بعد از 24 ساعت، او را که قصد فرار به یکی از شهرهای شرقی کشور داشت دستگیر کردند. متهم 27 ساله در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد و گفت: «قصد ازدواج با آذر را داشتم ولی هنگامی که به خواستگاری اش رفتم جواب منفی شنیدم. روز اتفاق با او قرار گذاشتم تا یک بار دیگر درخواستم را تکرار کنم ولی او دوباره جواب منفی داد. عصبانی شدم و با نانچیکویی که همراه داشتم، خفه اش کردم. »

با ثبت اعترافات متهم، پرونده جهت صدور حکم به شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی فرستاده شد. صبح دیروز در ابتدای جلسه رسیدگی، پدر و مادر مقتول خواستار دریافت مبلغ مصالحه شدند. پدر مقتول گفت: «ما قصاص می خواهیم ولی قادر به پرداخت تفاضل دیه نیستیم جهت همین به دریافت مبلغ مصالحه راضی شده است ایم.» سپس متهم در جایگاه ایستاد و با اعتراف دوباره به قتل گفت: «همه آنچه در بازجویی ها گفته ام را قبول دارم. من به خاطر جواب رد، آذر را کشتم و جسدش را در خرابه انداختم. الان پشیمانم و از اولیای دم تقاضای بخشش دارم.» در آخر دادگاه، قضات جهت صدور رای وارد شور شدند.

پسری افغان که دختر مورد علاقه‌اش را با نانچیکو کشته است با بخشش اولیای دم از قصاص نجات یافت. 

واژه های کلیدی: دریافت | نانچیکو | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs